Davlumbaz Söndürme Sistemleri

heading

Mutfaklarda ve diğer kullanım alanlarındaki davlumbazların, uzun süre temizlenmeden kullanıldığı taktirde içinde biriken yağların herhangi bir sebeple tutuşmasından kaynaklanan davlumbaz yangınlarının söndürülmesi oldukça zordur.


En teknolojik mutfak sistemlerinin bulunduğu ortamlarda bile yanıcı yağlar ve yüksek miktarda ısı sebebiyle olası yangın riskleri oluşmaktadır. Davlumbaz söndürme sistemi davlumbazlarda çıkacak yangınlarının söndürülmesinde en kolay ve en etkili çözüm yoludur.

Davlumbaz Söndürme Sistemleri

Davlumbaz söndürme sistemleri davlumbaz içindeki algılayıcılar sayesinde otomatik olarak devreye girer ve davlumbazlar, filtreler, ocaklar, bacalar, fritözler ve ızgaralarda oluşan yangına en kısa sürede müdahale ederek olası tehlikeleri kontrol altına alır.

Davlumbaz Söndürme Sistemleri

Davlumbaz yangın söndürme sistemleri hotel, cafe, restaurant, fabrika ve benzeri işletme mutfaklarının  yangın güvenliği için kullanılması gereken en önemli ve etkin söndürme sistemidir.

Davlumbaz Söndürme Sistemleri Kullanım Alanları
Cafe – Restaurantlar için davlumbaz söndürme sistemleri
Yemek Fabriaları için davlumbaz söndürme sistemleri
Otel Mutfakları için davlumbaz söndürme sistemleri
İşletme Mutfakları için davlumbaz söndürme sistemleri
Davlumbaz Söndürme Sistemleri bakımı
Mekanlarınızda kurulmuş olan Davlumbaz Söndürme Sistemleri uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamada çalışabilmesi için, kontrata bağlı periyodik bakım hizmeti vermekteyiz. Davlumbaz Söndürme Sistemleri bakım hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Davlumbaz Söndürme Sistemleri fiyatı
Davlumbaz Söndürme Sistemleri fiyatı ve Davlumbaz Söndürme Sistemleri teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için lğtfen bizimle iletişime geçiniz.